| Ben9648 a întrebat:

Salut,azi am mers cu 70 pe un drum cu limita de 50, dupa aia văd mașina de poliție și încetinesc la 50, m-am uitat la ei și stăteau cu capul în jos cum ar sta pe telefon, m-ar fi putut lua cu radarul sau doar stăteau pur și simplu acolo?
Nu era niciun polițist jos, erau doar doi în mașină și ceilalți șoferi care veneau dinspre ei nu făceau semn.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"m-ar fi putut lua cu radarul sau doar stăteau pur și simplu acolo?"

da, te-ar fi putut lua cu radarul dar și stăteau pur și simplu acolo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te luau cu radarul te opreau

| ReddY25 a răspuns:

Să sperăm că ai scăpat la mustață