| Metin2Empire a întrebat:

Salut.Azi e premierea la scoala si am media 9, 25.Toti au mai jos ca mine in afara de o colega care are 9.50.Care stie ce premiu voi lua? Eu zic ca 1 deoarece asa au fost si anul trecut.Au fost cel putin 2 pe locul 1 si nu aveau medii egale.Merci.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

La mine la scoala nu se face asa, in sensul ca un elev ia premiul 1, urmatorul 2 si apoi 3. Depinde de medie. Normal tu esti de premiul 2, dar daca la voi la scoala asa se face, poti lua si 1.
Munceste mai mult anul viitor pentru a o intrece pe colega ta! Felicitari pentru medie!

| bogdan72 a răspuns:

Acum, fie vorba intre noi ar fi normal sa iei 2. O data pentru ca nu esti primul, a doua oara pentru ca e o distanta destul de mare intre voi. Daca la voi conducerea scolii are alte pareri ai sanse si la premiul I.

| Metin2Empire explică:

Am luat 2 merci.