| anonim_4396 a întrebat:

Ca tot se apropie bacalaureatul și admiterea la facultate, vreau sa știu și eu câte ceva despre admiterea la Medicină Generală de la Timișoara, spuneți-mi ce se întâmpla din momentul in care intri până ieși din examen. Este atât de strict cum se zice? Ești controlat sa nu ai ceva la tine? Și de curiozitate ce se întâmpla cu cei care sunt prinși ca se uita in foaia altui coleg, sunt găsite diferite copiuțe la ei, etc. Sunt scoși din examen și nu mai pot sa dea examenul in sesiunile următoare? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Dacă îți faci griji ca nu poți copia în sesiune, mai bine alegi alta facultate.