| DeDii a întrebat:

cam ce materii apar noi in clasa a 7 a?

Merci:*!

Răspuns Câştigător
| emm_1010 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii de clasa a 7 -a. Materiile noi sunt chimia si ed. civica. Civica e cam naspa mie nu mi-a placut deloc. Iar la chimie daca esti atanta la ore o sa ti se para usoara. succes :*

7 răspunsuri:
| Ich a răspuns:

Pai chimia, si cultura civica cred

| marius577 a răspuns:

Chimia, si civica.Cu chimia o sa fie mai greu cu siguranta, chestiile cu valentele, si cu atomi.Civica e usoara.

| Silviaa a răspuns:

Chimia si civica cu dna zanfir cristinasmug

:p

ma cunostilaughing

| katalyn27 a răspuns:

Chimie

| yunnyaaa a răspuns:

Chimia si educatia civicahappy

| Robert2570 a răspuns:

Salut
pay chimie si civica

| diana13_5132 a răspuns:

Culatura civica-foarte simpla, daca ai parte de o profa calumea iti va da 10 pentru o compunere, adica sa iti exprimi parerea despre ceva anume...
Chimie-pana cand veti face probleme va fi plictisitor, teori, cand veti face probleme va fi foarte fain(nu-s grele problemele daca sti teoria big grin)