| Biby a întrebat:

Cand se dau rezultatele la cangurul lingvistic de engleza-germana?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Naspa6969 a răspuns:

In martie big grin. Sper ca te-am ajutat big grin.

8 răspunsuri:
| Casandra a răspuns:

Http://www.cangurul.ro/......1.2011.pdf intri aici si intzi notezi rasp care leai facut corect apoi sus pe revista inainte deintrebari scrie de la intreb 1 la 10 se acorda 3 puncte si asa mai departe

| BogdanASCRD97 a răspuns:

Pur si simplu intra pe site-ul candurul si vei afla acolo tot; il ai aici :http://www.cangurul.ro/Cangurul%20lingvist/index_Cangurul_lingvist.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau raspunsuri... EU vreau rezultate... HELP ME!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In martie pe data de 25.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti drogata?

| Ruxandra1998 a răspuns:

Buna!
Vor aparea la inceputul lui Martie, si anul trecut la fel au aparut.
Raspunsurile subiectelor au aparut...:)... daca vrei sa le vezi intra aici:
http://www.cangurul.ro/......1.2011.pdf

P. S:Te duci pe rubrica clasei tale
Succes!

| adelina125 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu