| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care imi da si mie un link unde pot vedea "Repartizarea pe clase a elevilor de clasa a 9-a la liceu"? [DAU FUNDA]

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Repartizarea pe clase se afiseaza la liceul la care ai fost admis/a intre 1 si 10 septembrie, deci cu putin timp inainte sa inceapa scoala. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Nu exista asta se face la inceputul scolii

| vladmR a răspuns:

Pe clase nu cred ca se va afisa online,trebuie sa mergi tu la acel liceu sa iti alegi clasa, sau dupa medii, nu stiu sigur

Daca la asta te refereai...

Răspuns utilizator avertizat