| Stefffanutz a întrebat:

Salut, care stiti cu ce program se editeaza un windows, de exemplu windows dark edition e luat dupa xp doar ca are driveri si un aspect mai gotic, care stiti va rog sa postati.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nLite. Google it!
Desi trebuie sa ai grija. O femeie de serviciu ca mine a cam avut probleme cu acel program. Nu e asa simplu de folosit chiar daca are meniu in limba romana. Iti recomand sa testezi produsul final mai intai intr-o masina virtuala ca sa nu strici CD-uri degeaba!

| userr a răspuns:

Incearca cu nlite!
uite link tutorial:http://www.videotutorial.ro/? p=589