Întrebare recomandată | ww2Totenkopf a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre saptamana altfel?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

O mare pierdere de timp, as fi preferat inca o saptamana de vacanta. Oricum ore nu se fac, activitatile sunt plictisitoare (un film pot sa-l vad si acasa).Mna...

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

In loc de ea ar fi mai bine daca am mai avea o saptamana de vacanta.

| drogh a răspuns:

Unele activităţi pe care le am nu îmi convin deloc dar ce pot să fac? Trebuie să mă adaptez ca să nu iau absenţe. Asta este. Dacă era după mine, aveam totul schimbat.

| LegionarulRoman a răspuns:

Scoala este de mult altfel, cum ar zice profesorul meu de chimie.

Răspuns utilizator avertizat
| dragon88denis a răspuns:

Daca s-ar face statul acasa in saptamana altfel ar fi bine happy.

| bellakiss a răspuns:

Sincer as prefera vacanta pentru ca oricum nu facem mai nimic.

| UdnasTrebor a răspuns:

Este foarte bine ca mai facem si alte activitati, nu doar teme tampite si lectii de invatat.Bafta,si multe activitati.

| Reysman44 a răspuns:

Saptamana altfel e cea mai tare stai toata ziua in parc cu preteni profesiri nu-s deloc atenti la tine etc este cea mai tare perioada din an pe langa vacanta de vara bine inteles laughing pe scurt (Saptamana altfel=Femei Goale, bani, pistoale) big grin

Politica mea big grin