| Armi480 a întrebat:

Salut,ce se întâmplă daca lipsesc la simularea de a XI a? Imi pune absență pe toată ziua?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Nu! Ce absente sa puna? Ca elevii care dau simulari in zilele alea cu simulari nu fac ore toata ziua! Deci, nu primesti absente in acele zile, deloc! Stai linistit! Si inca ceva, nu se intampla nimic daca lipsesti de la simulari. Cand se vor afisa rezultatele vei fi notat ca neprezentat. Atata tot! Bafta!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt vrajeli ca sa te faca sa vii, nu-ti pune nimeni nicio absenta. Maxim poate sa se ia diriginta de tine putin ca n-ai venit dar n-are ce sa-ti faca.

| 123456Anonim123456 a răspuns:

Depinde de la școală la școală, la noi s-au pus absențe celor care nu s-au prezentat la simulări.

| GTudor1999 a răspuns:

In primul rand depinde de profesorii tai si de ce lipsesti. Oficial nimic nu se intampla. Neoficial poti sa te trezesti cu un 4 la materia la care lipsește. In plus mai bine te duci la simulare si vezi cat stii, ca oricum nu conteaza nota. Poate o sa te surprindă nota. Succes