| LorenaRatio a întrebat:

Cine e clasa a 12-a la filologie? anul acesta... Cum va veti descurca la istorie avnd in vedere ca este foarte mult de invatat + romana si geografia. Eu nu stiu ce sa fac ca e greu sad

3 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Acum poate ca vei considera ca sunt rautacioasa, dar totusi, nu de aia esti la filo? Ca iti place romana, istoria si geografia.Si daca iti plac, le inveti usor.Parca asa era. Voi de la filo va plangeti ca trebuie sa memorati ceva, dar ganditi-va la cei de la profilele reale, abia ei au de ce sa se planga.

| AnnAnne a răspuns (pentru enamel):

...spune, probabil, o fata de la real.

| enamel a răspuns (pentru AnnAnne):

Da, o fata de la real...Si?