| cristiGB98 a întrebat:

Salut,cine stie niste licee din Baia Mare cu frecventa redusa, adica sa pot merge la liceu doar cand trebuie sa imi fac o nota sau dau un test, ca acum am 18 ani si sunt la profesionala in an terminal si as vrea gasi un liceu care se merge pe frecventa redusa ca sa pot merge la lucru dar ca sa pot da si de bac.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu "frecventa redusa" nu prea mai gasesti invatamant de liceu.
Intereseaza-te de licee serale, fiindca nici acolo nu este program prea strict.

| gabicoo a răspuns:

Vezi dacă în Baia Mare există liceul Virgil Madgearu - ei au genul ăsta de învățământ cu frecvență redusă.