| Kadxss a întrebat:

Salut, cu ce ar trebui sa completez contractul acesta educational de inceput de liceu? La 1. nu stiu ce unitate de invatamant sa scriu, liceul la care am intrat sau scoala de la care am absolvit, sau dupa, doamna/domnul director, deoarece nu cunosc directorul si nu stiu exact ce ar trebui sa completez in acel spatiu, iar la 2 presupun ca numele parintelui, adresa, si la 3 numele elevului. Iar in a doua imagine, pe ultimele puncte presupun ca data, numele liceului si la ultimul, numele parintelui sau al elevului? Dau funda happy https://ibb.co/QJGtfP5 si https://ibb.co/XZL3x14 aveti imaginile aici

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1 - Liceul la care ai intrat
2 - Numele si adresa parintelui /tutorelui
3 - Numele tau

| sierra1 a răspuns:

1 ai dirigintă, deranjeaz-o!
2 trebuia să primești coaja aia gata completată!

| gabicoo a răspuns:

Liceul la care ai intrat, numele directorului îl afli de pe pagina oficială a liceului, iar la ultimul numele părintelui - că el semnează contractul în calitate de adult.