| ゼロの a întrebat:

Cum se poate invata germana acasa?

Răspuns Câştigător
| MissGrumphy a răspuns:

Servus!

as zice ca ajuta asocierea de cuvinte pe cartonase catalogate pe domenii
poti asculta Tv in limba germana pentru a te obisnui, muzica lui Falco si nu in ultimul rand accesand site-uri online de calitate care sa te ajute a invata de la 0 limba germana

recomand : http://www.invatagermana.info/lectii-limba-germana.html

succes

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ascultand intreaga discografie Rammstein si Oomph!

| Natashha a răspuns:

Cauta lectii demo pe net, cumpara un dictionar audio cu lectii de pe net sau cauta pe cineva care are tutoriale despre asa ceva.