| cosmin1324 a întrebat:

Salut, cum se procedeaza cu maririle in sesiunea de toamna? Poti da marire la orice materie din acest an? In plus, daca la mine la facultate am cate doua mariri gratuite si doua mariri cu plata pe semestru, dar eu n-am folosit nici una pana acum, pot de exemplu sa dau acum la 4 pe gratis?
P.S. Studiez la Automatica si Calculatoare UTCN.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Difera de la o facultate la alta, suna luni la secretariat si intreaba.

| RedHairCarrot a răspuns:

Difera de la facultate la facultate situatia cu maririle. De exemplu, la cele mai multe facultati, cerinta este sa fii integralist. Pe de cealalta parte, nu, daca nu folosesti, nu se adauga. E o chestie administrativa