| Turbatus a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de scoala? care. mi zice cel mai bine dau funda! laughing.

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Plic-ti-si-toa-re!laughing

| SamSon a răspuns:

A inceput scoalaaaa? rolling on the floor)

| DoarOumbra a răspuns:

Sincer pentru mine a fost extraordinara deoarece am intrat la liceu.La inceput a fost naspa pentru ca nu cunosteam pe nimeni dupa aceea am cunoscut foarte multi oameni si nici n-am mai bagat inseama scoala laughing. Deaia nu mai pot de ea, daca am prieteni.Asta e singurul lucru bun la ea.Cunosti oameni laughing))

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu îi asculta pe ăştia că nu ştiu ce zic... prima zi de şcoală este ca orice altă zi de şcoală: te distruge psihic!

| Tinkabell a răspuns:

Plictisitoare.si putin naspa...am stat prea putin l sc sa mai vb ca colegii etc.dar oricum dupa am mers l cofe happy Bafta la scoala!

| KenBlock123 a răspuns:

Pai ca la toata lumea plictisotoarelaughinglaughing