| orosdoru a întrebat:

Salut.Daca imi iau bac-ul in a doua sesiune, ma mai pot inscrie la facultate sau trebuie sa astept un an pana la urmatoarea admitere?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, exista sesiuni de admitere la facultate si toamna, bineinteles la cele la care au mai ramas locuri

| Ella3133 a răspuns:

Poți.Facultățile au locuri și pentru sesiunea din toamnă, dar nu la fel de variate...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Te poţi înscrie la facultăţi care organizează sesiune de toamnă.
Din PĂCATE, rămân locuri foarte puţine şi la specializări cam naşpa sad

Toate cele bune!