| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Daca intru la buget la Facultatea de medicina din Craiova voi fi bugetara pe toti anii sau anual se decid bugetarii in functie de medie(si apare riscul de a cadea la taxa)?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Situatia pentru locurile bugetate se poate modifica semestrial, dupa examenele semestriale sustinute, in functie de media notelor obtinute la acestea.

| madalina17004 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Auzisem ca spre deosebire de alte facultati de medicina, in cea de la Craiova odata intrat bugetar ramai la buget si pe urmatorii 6 ani. Multumesc mult!

| Alexandra9998386 a răspuns:

La Craiova este singura facultate de medicina la care daca ai intrat la buget ramai la buget toti cei 6 ani