| Ioana00010 a întrebat:

Dacă ma mut de pe stiinte ale naturii bilingv la stiinte ale naturii, ce probe mai dau?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai trebuie sa dai nici o proba.

| justanotheruser99 a răspuns:

Diferentele se dau atunci cand numărul materiilor de profil nu corespunde. De exemplu, daca vrei sa te transferi de la Bio-chimie la mate-info trebuie sa dai diferențe la informatica, pentru ca la mate info se fac mai multe ore. In cazul tau, nu e nevoie sa dai nici un fel de examen. Tu faci exact aceleasi materii cu cei de la bio-chimie simplu, doar ca mai aveai in plus engleza. (Asta nu are legătură cu transferul tau, cat timp nu te muti de la simplu la bilingv).
Pe scurt, nu dai nici o proba.