| brigh7ness a întrebat:

Daca pic bacul la o materie si ma inscriu pentru a doua sesiune unde-l promovez, primesc diploma de bac? Apare rezultatul primei sesiuni? Sau apare pe diploma ca am promovat a doua sesiune?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Apare doar anul in care l-ai promovat. Si cand a fost emisa diploma. Dar nu se uita niciun angajator pe ea. Daca faci facultate, ce scrie pe diploma de bac o sa fie egal cu 0.

| sierra1 a răspuns:

Ai diplomă ca ceilalți - ce mai contează?

| brigh7ness explică (pentru sierra1):

Nu ştiu, să nu strâmbe din nas angajatorii.

| sierra1 a răspuns (pentru brigh7ness):

îi doare la patină pe angajatori. Tu să-ți faci eventuala treabă bine