| vxangeldust a întrebat:

Salut, daca vrei sa te transferi, sa zicem cam in primele module, la un alt liceu care este procedura sau ce trebuie sa ai pentru a te putea transfera la alt liceu,
iti trebuie media de la evaluarea nationala sau nu? poti intra numai daca ai media de la evaluarea nationala mai mica sau egala cu cea de admitere? daca esti clasa a 9-a si vrei sa te transferi?

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

Te transferi după un an și îți trebuie media generala egala sau mai mare cu media la profilul liceului respectiv! E cea mai buna varianta