| bmh93 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei sa inventez niste motive pe care sa le trec pe cererea de transfer de la un liceu la altul (e mai bine sa ma transfer de la filologie la stinte sociale?). Multumesc!

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ai mai multe optiuni de la stiinte decat de la filo.vei fi mai bine pregatit la bio, chimie, fizica si mate. e totusi un pic mai greu, e profil real.baftawinking

| bmh93 explică:

Stiinte Sociale din cate stiu e tot profil uman si acum dintr-a 11-a am scapat de bio, chimie, fizica si latina