| cosmin_2624 a întrebat:

Salut.de la un timp de vreme am observat ca imi merge netu foarte greu
intr-o zi mi-a aparut in dreapta langa ceas ca cineva se foloseste de ip meu.nu puteam sa intru pe net mi se restarta modemu. am formatat pc-up si am instalat un antivirus. 2 zile totul mergea bine si pe la ora 20:00 imi apare ceva in antivirus. nu stiu daca e de la windows sau daca cineva se foloseste de ip meu. am facut si un mic screnshoot

:http://img207.imageshack.us/f/eroarez.png/

2 răspunsuri:
| cosmin_2624 explică:

Imi cer scuze daca nu am pus intrebarea in categoria care trebuia

| Fundiツ a răspuns:

Ar trebui sa-ti schimbi ip-ul ca sa fi mai sigur

plz funda