| anonim_4396 a întrebat:

Salut,deci am scris o lucrare la matematica cam rau si as dori sa o rog pe profesoara sa imi mai dea o sansa,cum as putea sa ma "lingusesc",daca pot spune asa, profesoara este in varsta? Adica sa imi mai dea sa scriu odata lucrarea...

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga-i ceva in buzunar.O ciocolata, 100 de ron.

| Sergiu1996 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu spun de cuvinte, eu nu am treaba cu coruptia...

| darrio2007 a răspuns (pentru Sergiu1996):

Ai dat loc la speculatii prin acele ghilimele.Asa ca asta am inteles.

| Sergiu1996 a răspuns (pentru darrio2007):

M-am referit la niste vorbe mai dulci, sa o rog cumva...

| darrio2007 a răspuns (pentru Sergiu1996):

Din cate o cunosti, crezi ca merge cu linguseli? Promite-i si tu ca vei invata bine la obiectul ei, ca nu vei mai lipsi(daca ai lipsit)ca vei fi atent la ora ei.Ce sa zic? Tu o cunosti mai bine decat mine.Nu stiu daca te-am ajutat cu ceva dar iti doresc succes.

| loveyooyoo a răspuns:

Eu ma pricep destul de bine sa ma lingusesc..mereu sunt pe langa profesori chir si batrani. Nu stiu cum imi iese dar...vezi poate te dai frumos pe langa doamna...arunca-i niste pile laughing

| xoxoEla a răspuns:

Poi. spune-i ca arata foarte bine astazi si chestii de genul acesta. Ca si-a schimbat ceva si pare mai tanara, etc.

| xoxoEla a răspuns:

Spune-i ca astazi arata deosebit si ca si-a schimbat ceva, nu stiu chestii de genul asta sau spune-i ca nu ai avut timp sa inventi ca ai fost plecat undeva si sa o mai dai odata, sa te asculte.

| bymoro a răspuns:

Pai eu ti-as zice sa vorbesti cu clasa cei care crezi tu c-au luat note mai mici si cand se dau lucarile sa le vedeti mai cereti o sansa toata clasa poate asa o sa vrea sa redea testul.Succes!