| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci doamna de antreprenoriala ne pune sa facem prea multe chestii la ea desi suntem pe mate info.Deci ne-a pus sa facem banner, macheta etc pentru planul de afaceri. Ne-a zis ca ne lasa cu media ne incheiata daca nu aducem. (Nu am imprimanta, imi trebuie pentru ce zice ea)Deci are voie sa lase cu media neincheiata daca nu aduc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prefesoara nu v-a dat prea multe, ci teme normale, asa cum se da la orice obiect unde trebuie sa inveti si sa-ti faci temele, fiindca risti sa iei note mici sau sa ramai corijent daca nu faci ce teme iti da profesorul.
Imprimante se gasesc in oras, la diverse centre de copiere sau la colegi, daca ii rogi frumos sa te ajute cu 1-2 pagini printate.
Chiar nu va nici un motiv sa te plangi de ceva, cand exista peste tot, dar tu trebuie sa-ti pui putin minte la contributie, ca sa creezi acel banner.

| Bilii a răspuns (pentru Violleta2022):

Vreo 10teste de 2 pg si inca 20pg pentru toate chestiile din portofoliul elev si plan de afaceri