| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut.Deci,eu invat acasa iar cand trebuie sa fiu ascultat sau trebuie sa dau test nu prea imi mai amintesc.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheAG a răspuns:

Sa scapi de stres si sa repeti mai mult

2 răspunsuri:
| ItIsAlright a răspuns:

Da, stiu... Asa se intampla tot timpul. Invata mai bine. Acasa, incearca sa citesti totul de mai multe ori cu voce tare sau sa scrii lectiile pe o foaie separata. Ar mai exista si alte metode :-) bineinteles. Tii caietul deschis pe banca in timp ce te asculta si te prefaci ca te gandesti dar tu apleci capul putin in jos uitandu-te. La test, poti incerca copiutele... Dar te sfatuiesc sa iti inveti foarte bine cum am spus prima oara. :-) Bafta!