| ZbarMario a întrebat:

Salut,din 10 puncte cate dați profilului mate info,cate dați profilului filologie in funcție de cât de greu e, de exemplu filologie 4, mate info 6, 10 puncte împărțite la amândouă?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sunt grele fix asa cum sunt listate de majoritatea liceelor: mate-info, științe ale naturii, filo, științe sociale.

| Smolbean a răspuns:

Salut. Depinde cum privești lucrurile și ce îți place ție. Dacă îți placimbile străine, evident, o sa ți se para mai grea matematica(si invers).
Părerea mea, care am terminat profil de Științe, deci nu sunt de partea nimănui, as da un 8/9 la mate info, și un 6, 5 la filo

| Starkid1 a răspuns:

Eu sunt la mate info si pot spune doar ca e super. Eram neutru pe a8a dar mate info e cel mai apropiat profil de scoala generala, cel putin primii 2 ani. Daca iti place sa tocesti, citesti mult etc du-te la filo, dar personal prefer probleme la mate. Succes!