| celmareinvata a întrebat:

Dintre liceul Gheorghe Lazar si liceul Tudor Vianu care vi se pare mai bun pentru profilul mate-info?

5 răspunsuri:
| obsesion15 a răspuns:

Fără să şovăiesc,răspunsul e Tudor Vianu! Sora mea a urmat cursurile acelui liceu şi, în acest moment, învaţă în străinătate.Subliniez acest lucru,pentru ca tu să înţelegi că, după terminarea acestui liceu de prestigiu, ţi se deschid multe uşi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă vrei să faci carte cu adevărat, Vianu! Ţi-o spune o fostă lăzăristă!
Vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber? Dă click aici http://lecturirecenzate.ro/ şi aici http://9abordare.blogspot.com/

| IamDavidC a răspuns:

Clar Vianu! Este posibil să dai de profesori mai exigenți, însă dacă vei vrea să înveți o să fie tare.

| Tara_8194 a răspuns:

Tudor Vianu

| Gaby10 a răspuns:

Pentru profilul mate-info ti-as recomanda liceul Tudor Vianu.Gheorghe Lazar este varianta umanista a liceului Sf.Sava.
Eu te sfatuiesc sa alegi liceul Tudor Vianu daca doresti specializarea in acest profil.