| Zytt a întrebat:

Doar ce am terminat cls 9 si acum am practica si trebuie sa fac un proiect despre o firma...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Angelin2259 a răspuns:

Depinde despre ce tip de firma trebuie sa faci proiectul, adica cu ce sa se ocupe firma respectiva si in ce program trebuie facuta prezentarea. De exemplu trebuie sa faci un proiect in Power Point despre o firma care produce masini sau altceva. poze din timpul lucrului, pasii pe care ii fac pentru a crea masina. Sper sa-ti fi fost de ajutor

1 răspuns:
| Zytt explică:

Trebuie sa fac un proiect despre o firma de incaltaminte in word si trebuie sa contina date despre firma, toate modelele de incaltaminte detaliate si dupa ce criterii sunt asezate si pe ce sunt asezatebig grin