| Stefan927 a întrebat:

Salut, este normal ca o profesoară de franceză/engleză să vină la mine să urle și să mă facă pe mine și pe alți colegi handicapați? Că nu am înțeles lecția, asa face mereu.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Totuși, chiar n-ai ințeles lecția?

| tonyc7 a răspuns:

Depinde si de comportamentul vostru, ce anume faceti de o aduceti in acea stare. Daca obisnuiti sa ii deranjati ora incontinuu, iar ea a obosit sa va atentioneze intruna, atunci apucaturile ei se justifica oarecum. happy

| Monst a răspuns:

Nu este normal am patit-o si eu in liceu tot asa cu o profesoara retardata.Am rezolvat asa m-am dus la doamna diriginta si i-am spus despre comportamentul doamnei profesoare ca este deplasat si s-a rezolvat.A doua oara m-am dus la doamna director si a luat masuri si s-a calmat.Ai o profesoara proasta lasa ca trece.