| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca dupa clasa a 9-a sa plec in Statele Unite sa invat mai departe. Astept raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai gandeste-te cat de bine va fi adica:
1. Oameni civilizati
2.Scoala mai usoara
3.O experienta
4. Locuri noi de explorat
Singurul lucru trist este ca ai prieteni in tara.

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Da dar trebuie sa ai calificative cat se poate de bune sa te inscrii acolo si in plus trebuie sa iti faci cetatenie, si sa suni din timp la o scoala de acolo! Bft!

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Buna.Pai da poti daca ai totul pregatit poti, si daca sti ff bine limba nai nici o problema! funda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar care e intrebarea?

| thegreatgatsby a răspuns:

Da, este posibil
Intrebarea e daca tu vrei cu adevarat asta pentru ca este greu sa ajungi acolo.