| pwmmeL a întrebat:

Salut! Eu sunt la un liceu cu profil de constructii si am fost astazi la un liceu teoretic si am completat fisa pentru a ma transfera la profilul uman specializare filologie si am fost informat ca voi da un examen de diferente. Stie cineva la ce materii se da acest examen de diferente, si daca da, la ce? Si mai exact, la ce lectii? As fi recunoscator daca m-ar informa cineva.

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

Limba latina,
muzica și desen pentru ca la profil de construcții nu se fac aceste materii! Nu sunt grele asa ca nu ai de ce sa te temi

1 răspuns: