| misuh2710 a întrebat:

Eu vreau sa devin orice este legat de computer, as vrea ca/ cand ma angajez sa lucrez la calculator, indiferent ce, insa nu prea imi place matematica, informatica o ador, orice legat de informatica, web-design, programare..Pe ce profil credeti ca ar trebui sa optez?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mate info clar, dar sa stii, din pacate pentru tine nu poti face studii in IT fara matematica serioasa

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mate-Info cu siguranță!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Mate-Info, Informatica intensiv, mai exact poti opta pentru Colegiul de informatica Tudor Vianu, din Bcuresti.

| al3ks a răspuns:

Mate-Info. Liceul cel mai bun!
Succes!
La mate-info intensiv faci programare, restul ori le inveti singur ori faci un curs.