| Aditu123 a întrebat:

Salut,exista cumva vreun site sau cv prin care sa vad cu ce colegi am picat in clasa la liceu, adica din 130 de elevi cu care am picat eu in clasa,la asta ma refer.

3 răspunsuri:
| bbbbbbbbnbbbb a răspuns:

Încearcă pe site-ul liceului. Daca nu sigur se va afisa undeva pe la sfarsitul lui august, începutul lui septembrie

| Leonardo_Plesea_1997 a răspuns:

Pai...intra pe site.ul acesta(edu.ro) http://admitere. edu.ro/IndexHarta.aspx si dai la "lista liceelor din județul x", dai pe liceul în care ai intrat și de aici te descurci singur. De obicei într-o clasa sunt 28 de elevi dar pot fi și 30