| ItsKareeeen a întrebat:

Salut, îmi poate da cineva sfaturi pentru clasa a cincea de exemplu ce trebuie să fac,cum se vor preda lecțiile,cum vor domnii și doamnele diriginte în prima perioadă,ce se învață în primele luni, cât mai multe informații și sugestii,pentru că eu sunt timidă și pot spune că mi-e frică să intru în clasa a cincea,mai ales că este cea mai bună (în iunie s-a dat un examen pentru cea mai bună clasă de a cincea) și l-am luat... vă rog ajutați-mă, sunt foarte stresată și am nevoie de foarte multe explicații... MULȚUMESC! SI NU DAȚI HATE

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Prima impresie conteaza intotdeauna!
Asadar imbracata-te simplu, curat si decent la scoala.
Invata toate lectiile si ridica mana la fiecare ora, ca profesorii sa te ia de copil bun si silitor, fiindca asta va fi in avantajul tau pe toata durata celor 3 ani de gimnaziu.