| valentin2002 a întrebat:

Salut! Îmi poate spune cineva, aproximativ, cum este să faci două facultăți în același timp? Cum este cu examenele și cursurile și câteva sfaturi? Eu aș vrea să mă înscriu la limbi străine și la științe politice și sunt curios să văd cum ar decurge tot procesul! Va mulțumesc anticipat pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai bani să plătești măcar una, e foarte rezonabil - chit că nu te specializezi in veci, in ambele

| InYourPants a răspuns:

Prostie. Daca ai seminare sau examene in acelasi timp ce faci? Mergi la una la distanta macar. Profilor nu le pasa ca ai tu alte examene ca sa isi faca programul dupa tine