| alivsp8 a întrebat:

Salut! Imi poate spune cineva din ce materii se dau testele de diferența pe profilul Științe Sociale? Am terminat clasa a 10-a si vreau sa ma transfer la un liceu pe stiinte sociale, iar față de clasa a 9-a anul acesta nu am facut biologie,istorie, geografie, Logica și argumentare.

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Dar tu la ce profil ai fost? Vei da diferențe la materiile pe care nu le-ai făcut la respectivul profil și la latina deoarece aceasta se face pana in clasa a-11-a