| Aalexander a întrebat:

Salut.
Imi puteti da un link de unde pot invata logica mai rapid? Am vinerea asta bacu la logica si nu stiu absolut nimic.big grin
Multumesc.

6 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Of! Mizeaza pe...noroc, logica e grea!
http://www.referat.ro/referate/Elemente_de_logica_4303.html

Bafta!

| Aalexander explică (pentru Vi003):

Nu e grea deloc! am invatat joi in 4 ore la logica si vineri la bac am stiut tot. Absolut tot. Cred ca iau 10. big grin

| Vi003 a răspuns (pentru Aalexander):

Bravo tie! Ai o memorie buna si merita sa ti-o valorifici in continuare. Tinem pumnii!

| Aalexander explică (pentru Vi003):

Pff au venit rezultatele. am luat 9.60big grin

| Vi003 a răspuns (pentru Aalexander):

Sandule, esti mare, felicitari!

| OhGodWhy a răspuns:

Eu la geografie si mi se face rau de atata invatat, dar parca totusi nu stiu nimic!