| dany248y a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce caiete si ce lucruri imi trebuie in clasa 5. Dau funda+vot.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Vei avea nev de caiete studentesti pentru : mate, romana, istorie ..pentru geografie si biologie caietele acelea speciale pentru muzica caiet de muzica, pentru tehnologie, religie, engleza, franceza caiet mic dictando de romana, pentru TIC(prietenul meu calculatorul ) caiet mic de matematica, pentru desen un bloc mare ( A3 ) :* funda?

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ar trebui să ţi se spună la şcoală.

| LivingLouder a răspuns:

Majoritatea caietelor sa fie A4 depinde de profesor. Restul ce ai avut in clasa a 4-a

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Si eu trec in a 5 succes. TI-ar trebui caiete studentesti niste caiete normale la mate si restul cred ca stii istorie engleza si restul...

| PerianuPaula99 a răspuns:

Caiete studentesti pentru : mate, romana, istorie ..pentru geografie si biologie caietele acelea speciale pentru muzica caiet de muzica, pentru tehnologie, religie, engleza, franceza caiet mic dictando de romana, pentru TIC(prietenul meu calculatorul ) caiet mic de matematica, pentru desen un bloc mare ( A3 )

| RyoRay a răspuns:

Tot aceleasi, dar ai nevoie de caiet dictando si fara plastilina.