| TheLilDragon a întrebat:

Salut,

Imi puteti sugera un proiect practic pentru Ed. Tehnologica? Va rog daca gasiti si un tutorial pentru el

Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://ia-premiu.com/index.php?r=B8FN

| ndddiana a răspuns:

Ce cls esti?
De exemplu eu sunt a 8-a si facem tehnologie cu o profa ft de treaba, care ne da note pe referate si ep caiete si bla blachatterbox
Ca sa ne incheie media, ne-a dat sa facem un chestionar, cu cateva intrebari si o diagrama,,,
Cuprinde: (d ex)
-Un grup de elevi/adultzi (...) au fost chestionati in legatura cu (ce prefera sa imbrace/cum isi petrec timpul liber/.)raspunzand la urmatoarele intrebari:
1)
2)
3)
Pui cateva intrebari acolo in legatura cu c faci chestionarul.
-In urma realizarii chestioarului, cei chestionatzi cu varsta cuprinsa intre (**-**) ani prefera in proportie de?% sa faca asta sau(.)
si faci un desen, reprezentand grafic cam cat la suta prefera asta sau asta,
de ex un cerc si il imparti. 40 % prefera. 20% prefera 10 % prefera 30 % prefera.
Succes!