| Black13LoL a întrebat:

Salut in ce data se dau examenele de diferenta? Ma transfer pe alt profil la alt liceu si trebuie sa dau 3 examene la informatica-muzica-desen. Si vreau sa stiu la cat timp trebuie date examenele, deoarece chiar nu stiu ce s-a facut la ei la liceu si mi-a zis cineva ca are timp 60 zile parca dupa inceperea semestrului 2 in care poate sa le dea.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Data EXACTĂ ţi se va comunica de la liceu!

Poţi fi sunat/ă chiar şi cu 3 zile înainte & să te cheme la examen sad
Au mai fost cazuri...

În general, examenele de diferenţă se susţin în vacanţă sau în primele 2 săptămâni din semestru!

Toate cele bune!