| FreshMint a întrebat:

In fiecare an scolar trebuie sa dam testele initiale?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai multe informații aici, www.edu.ro
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, şi e normal pentru a-şi face profesorii o idee despre informaţiile cu care aţi rămas din anii precedenţi.
Notele de la testele iniţiale NU se trec în catalog.
Baftă!

| Idc12345 a răspuns:

Da

| maria11579 a răspuns:

Nu. Asta se intampla acum 2 ani, cand a fost aprobata decizia de a se da teste initiale. Eu sunt a-10a acum; iar anul trecut, intr-a 9-a am dat la mate si fizica pentru ca venisem de la mai multe scoli si era necesar pentru a se evalua nivelul clasei. Dar altfel, nu, nu se mai dau. Nici nu au mai fost postate modele de subiecte in acest sens, de 2 ani. Sper ca te-am ajutat! happy

| Xenya a răspuns:

Da.

| Northern a răspuns:

Da!

| TheLegend1997 a răspuns:

Da pentru ca vor sa vada evolutia noastra pe tot anul big grin