| gynokrank a întrebat:

In mod normal, la facultatea cu specializarea informatica se ia materia de info de la inceput? Nu am avut ore de informatica in liceu, doar ore de TIC (Utilizare MS Office si alte banalitati). Nu prea am experienta, tot ce am invatat a fost de pe net, din curiozitate si in timpul meu liber. Daca trebuie sa recuperez materie de unul singur pana la 1 octombrie, ce imi recomandati sa invat si de unde? Mai sunt cazuri in care vin elevi care nu au avut ore de info in liceu la o facultate cu aceasta specializare? Multumesc!

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Din păcate nu te ia de la început deoarece din câte văd din întrebarea ta vrei să mergi la facultate cu SPECIALIZARE informatică