| anonim_4396 a întrebat:

La profilul Electronica-Automatizari cate ore de mate / fizica se fac pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Kazubuki a răspuns:

In clasa a 9-a am avut: 3 ore de romana, 3 de mate, 2 de fizica, 2 de chimie, 2 de franceza, 2 de engleza, 1 de istorie, 1 de sport, 1 de logica, 1 de biologie, 1 de geografie, 5 ore de desen tehnic si 3 ore de electrotehnica.

Daca te descurci la materii care tin de fizica si matematica iti sugerez sa mergi la profilul acela. Daca nu... alegi altceva. )) Abia am trecut si eu de primul an la fizica.

Bafta!

3 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

P.S: Vreau raspunsuri doar de la cei care sunt la acest profil, si daca mi-ati putea spune cum e profilul, greu / usor etc

| Kazubuki a răspuns:

Salut. In clasa a 9-a se fac 3 ore de mate si 2 de fizica pe saptamana. Se dau tezele la Mate, Fizica si Romana.

Mi se pare un profil relativ greu, avand in vedere ca eu ma pricep doar la istorie si romana. (la mate si fizica sunt pe langa subiect)

Sunt la acel profil, inainte sa intrebi.

| ElSueno a răspuns (pentru Kazubuki):

Ma asteptam sa se faca mai multe ore de mate si fizica laughing Mersi pentru raspuns, la fel si eu, la mate / fizica / chimie sunt praf, de abia fac de un 5

| Kazubuki a răspuns (pentru ElSueno):

In clasa a 9-a am avut: 3 ore de romana, 3 de mate, 2 de fizica, 2 de chimie, 2 de franceza, 2 de engleza, 1 de istorie, 1 de sport, 1 de logica, 1 de biologie, 1 de geografie, 5 ore de desen tehnic si 3 ore de electrotehnica.

Daca te descurci la materii care tin de fizica si matematica iti sugerez sa mergi la profilul acela. Daca nu... alegi altceva. )) Abia am trecut si eu de primul an la fizica.

Bafta!