| jupiter530 a întrebat:

Salut la toti....As dori sa stiu si eu cate ore se fac pe zi in general la un liceu cu profil stiinte ale naturii fara bilingv.Si as mai vrea sa stiu cate ore de romana mate chimie biologie fizica engleza si sport se fac.

Răspuns Câştigător
| Iuli113 a răspuns:

Stinte ale naturii nu socilale.

3 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

In principiu faci cam 5-6 ore pe zi.Matematica 1-2 ore si intr-a 11-a nu mai faci matematica, romana 2-3 ore, chimie 2, biologie 2, fizica 2, engleza 1-2 si sport o singura ora.Eu asa stiu ca facea prietena mea cand era intr-a 9-a dar asta era acum cativa ani.

| suMRed34 a răspuns (pentru Iuli113):

Da,stiu happy

| Iuli113 a răspuns (pentru suMRed34):

Stinte ale naturii nu socilale.

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pai...eu sunt la un asemenea liceu pe profil stiinte ale naturi exemplu la mine care sunt clasa a 9a am doua zile de 7 ore si doua zile cu 6 si o zi cu 5 si mate fac 4 ore M1 doar a 9 si a10, inta 11 si 12 nu o sa mai facem M1, romana fac 4 ore pe saptamana bio 2 ore pe sapt. Si fizica 2, chimie 2 pe sapt., eng 2 ore si spor 1, si mai este o chestie mai e si ora de obtional care de obicei este la fizica, chimie sau biologie depinde de liceu