| WorldCUP10 a întrebat:

Luni am examen de admitere la romana si miercuri la mate. Intrebarea mea este: Daca iau un 8 la romana si 4 la mate... cu media 5-8 - 9, 68 imi mai face media de amitere daca am luat sub 5 la un examen?

Răspuns Câştigător
| Cineva_5088 a răspuns:

Nu conteaza ce note iei la examen.Ele influenteaza doar media cu care intri la liceu dar nu "pici examenu" big grin Apropo, Bafta!

4 răspunsuri:
| mykchy a răspuns:

Normal ca iti face media, indiferent de nota...nu conteaza cat iei.

| Nimeni1996 a răspuns:

Hey!happyIndiferent de nota luata la examen ti se face media de admitere.Bye!

| Alleecsutza a răspuns:

Iti face media. conteaza sa treci examenul incearca sa scoti un 5 la mate si eu sunt in a 8 a si mie asa mi s-a zis la scoala

| alexshobyx a răspuns:

Faza e ca ar trebui sa fi cu adevarat PROST si retardat sa iei 4 la mate in acel test...iei cel putin 6 acolo ...ca banuiesc ca poti sa faci S1 si macar o parte din subiectul 2. NOOB