| anonim_4396 a întrebat:

Salut, m-am gandit sa dau la unul din cele doua licee Seminarul Teologic Ortodox, sau liceul ortodox Sf. Antim Ivireanul, cine a fost pe-acolo? si cum vi se pare? Eu cred ca o sa ma duc la Seminarul Teologic.

PS: cine o sa se duca acolo... sa isi lase id-u de mess big grin...

1 răspuns:
| Ea a răspuns:

De unde este seminarul? Stiu ca in mod normal se dau probe de aptitudini si s-au dat in Galati. Este posibil sa se fi dat peste tot. Ar trebui sa te interesezi daca nu ai dat acele probe. Succes!