| mihai2422 a întrebat:

Salut, m-am transferat la inceput de clasa a 10 a la profilul mate info de la profilul filologie dar mi-am dat seama nu-mi place si as vrea sa depun cerere sa ma transfer iar in aceeasi clasa de filologie la care am fost inainte, dar pentru clasa a 11 a. Se mai poate?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca directorul o sa mai accepte cereri de transfer de la acelasi elev, doar ca nu-ti mai place tie.

| DonMoldo a răspuns:

Pai depunde cererea si vezi daca ti o accepta de unde sa stim noi