| Alex91169112 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva maine la un test la fizica din termodinamică.(platesc prin card/paypal)

1 răspuns:
| InOrOut a răspuns:

Normal ca te poate ajuta oricine de aici. Nu este o problema ca se fac teme pe TPU ba chiar este incurajata activitatea de luare de bani la negru pentru teme scolare pe TPU. Asta se face toata ziua aici, nimic altceva. Si in plus toti de aici stiu despre termodinamica ca e ceva foarte banal si simplu. Deci nu e problema te ajutam. Stai relax.