| LucaşCosti5858 a întrebat:

Salut, maine am proba la biologie la bacalaureat, unde probabil o sa iau un 8, insa la romana si la matematica mai mult de 6-6, 50 nu cred ca obtin fiindca am clacat din cauza emotiilor, este chiar atat de importanta media la bac in viata? Toti colegii cu care am mai vorbit, inclusiv cei care n au fost la liceu mai deloc au spus ca iau de la 8 in sus la ambele materii si din cauza asta ma simt foarte naspa si frustrant. Cum as putea sa scap din aceasta frustrare?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cu îi mai pasă cu ce medie ai luat bac-ul din moment ce l-ai luat? Nimănui!