| Darius0014 a întrebat:

Salut! Media mea din examen este 8, 97 și sunt disperat sa știu dacă pot sa intru la mate-Info, la CNNG, media de anul trecut fiind de 9, 12. As putea?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Rezultatele evaluării naționale de anul acesta sunt mai slabe decât cele de anul trecut. Ai șanse.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil sa intri, mediile la EN au fost anul acesta mai mici decat anul trecut, asa ca pune liceul si profilul l; a care vrei sa intri pe primul loc in fisa de optiuni.
Dupa aceea mai poti pune si alte licee, cu medii mai mici anul trecut, ca sa fii sigur ca vei intra la un liceu.